Chytrá Elektroinstalace

Inteligentní dům

K dosažení skutečných úspor
a efektivního řízení budov
je potřeba propojit všechny technologie
mezi sebou včetně jejich komunikace.

Ovládejte svoji domácnost pohodlně díky centrálnímu ovládání domu a přednastaveným funkcím. Při odchodu dům zakódujete a inteligentní elektroinstalace zhasne rozsvícené svítidla, spustí zabezpečovací systém, sníží teplotu v domě a odpojí zbytečné spotřebiče.

Budete se vracet do příjemně vyhřátého domu, z práce si můžete předehřát saunu. Podstatou inteligentního domu je řídící jednotka, což je takový mozek systému, který centrálně řídí domovní systémy, automatickou regulaci teploty, větrání, osvětlení, klimatizaci, žaluzie, měří spotřebu energií, či zavlažuje trávník a dálkově ovládá celou řadu dalších procesů.

Rychlá instalace

Montáž tohoto systému je zcela jednoduchá a nejsou potřeba žádné složité zásahy do stávajících konstrukcí budov.

Automatizace

Přednastavení systému zaručuje běh všech funkcí na pozadí. Systém si sám dokáže regulovat veškerá nastavení a přináší do vašich životů komfort v podobě předvolených scén všech připojených prvků.

Zabezpečení

Je zde i možnost vestavěného alarmu, který vás včas upozorní na nezvanou návštěvu, nebo nadměrný výskyt plynu, či kouře. Do systému lze připojit i další bezpečnostní prvky. Kupříkladu videokamery pro sledování dětí.

Design

Nástěnné ovladače odpovídají aktuálním designovým trendům. Nemusíte se proto bát, že by do vašeho interiéru nezpapadli.

Úspora

Možnost neustále kontroly nad regulací všech prvků systému vám pomůže snížit vaše výdaje za energie.

Flexibilita

Bezdrátové prvky je velmi snadné přemisťovat, kupříkladu při stěhování. Celý systém je pak navržen tak, aby mohl být o další prvky snadno rozšířen. Rozhodně se nejedná o uzavřenou instalaci, kterou již nelze dále upravovat.