Rekonstrukce Elektroinstalace

Rekonstrukce a revize elektroinstalace

Nefunguje Vám zásuvka? Nesvítí světlo? Nefunguje topení, ventilátor nebo jakýkoliv elektrický spotřebič? Vypadává jistič nebo pojistka? Máte pocit, že někde něco jiskří?

Naše společnost realizuje slaboproudé rozvody a elektrická zařízení do všech typů objektů. Instalujeme a provádíme rekonstrukce elektrických vedení a zařízení v domech, bytech, i firemních prostorách. Instalace a rekonstrukce elektrického zařízení provádíme i mimo objekty.

C

1 Revize původní elektronistalace

Náš technik nejprve zhodnotí stávající stav elektroinstalace. Primární jsou pro nás vaše potřeby a dodržování platných norem.

C

2 Plán rekonstrukce

Po úvodním zhodnocení vám na míru navrhneme vhodné řešení rekonstrukce. Budeme s vámi konzultovat, jaké části je vhodné vyměnit, polohu umístění zásuvek s ohledme na rozmístění nábytku, spotřebičů atd. Můžete se spolehnout, že veškeré zásuvky, vypínače a rozvodu budete mít vždy tam, kde je potřebujete. Součástí plánování je také výběr vhodného designového provedení, které bude ladit s vašim interierem.

C

3 Průběh rekonstrukce

Maximálně vám vyjdem vstříc ohledně termínů, kdy bude třeba připravit prostor pro samotný průběh rekonstrukce. Většina úkonů si vyžádá zásahy do zdí a podlah. V bytě se dá samozřejmě bydlet i v průběhu stavebních činností, ale malé děti, či domácí mazlíčci umí toto přechodné období značně zkomplikovat. Proto je ideální si na dobu rekonstrukce naplánovat dovolenou, či jinou činnost, kdy v bytě nemusíte trávit tolik času. Elektroinstalaci lze také vést lištami. Je to sice levnější a méně náročné na stavební činnost, ale také méně estetické. Rozvody v lištách jsou také náchylnější na poškození, pokud na ně například něco těžkého upustíte.

C

4 Po rekonstrukci

Vlastní hrubou instalaci následují menší dokončovací práce. Primárně jde o vždy o začisťování a malování. Tyto služby si můžete zářidit buďto sami, nebo vám rádi poradíme na koho se obrátit. Pak už nezbývá, než hotovou elektroinstalaci předat. Nová elektroinstalace bude odpovídat technickým a bezpečnostním normám a především vašim potřebám.