Elektroinstalace

Nabídka elektroinstalace

Rádi vám navrhneme a zrealizujeme elektroinstalaci v rodinných domech, bytech, provozovnách, či kancelářích. Zařizujeme také výměny bytových rozvodnic a jištění.

Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti v oblasti elektroinstalací a nabízíme vám komplexní spektrum služeb. Náš přístup je velmi inovativní, nabídku těchto služeb se snažíme realizovat tak, abychom uživateli maximálně ulehčili ovládání jednotlivých produktů. Kupříkladu v případě realizace nové elektroinstalace, či zavádění podlahového topení rovnou řešíme i jednotné a spolehlivé ovládání. Uživatel tak není zahlcen příliš mnoha prvky, se kterými musí operovat. Naše řešení je intuitivní, jednoduché a snadné na ovládání.

Co všechno zahrnuje elektroinstalace?

Základní popis elektroinstalace a věcí, které zahrnuje. 

Elektroinstalace je soustava elektrotechnických zařízení, které slouží k vedení a ovládání elektrického proudu, či signálů v místě jejich užívání. Tato soustava slouží primárně k přenosu elektrické energie, nebo dat a slaboproudých signálů. V budovách je elektroinstalace uložena především ve stěnách, uvnitř elektroinstalačních trubek, či přímo v omítce. Umístit ji lze také na povrch stěny, nebo do speciálních lišt a žlabů. Naše společnost realizuje moderní elektroinstalace, kdy se napájecí i slaboproudé vodiče a kabely vedeme sposlečnými trasami. Díky tomu je daleko snažší napojení na stejné přístroje.

Úspora

Možnost neustále kontroly nad regulací všech prvků systému vám pomůže snížit vaše výdaje za energie.

Nová elektroinstalace

Realizujeme nové elektroinstalace v rodinných domech, bytech, kancelářích, provozovnách a to do 

Design

Nástěnné ovladače odpovídají aktuálním designovým trendům. Nemusíte se proto bát, že by do vašeho interiéru nezpapadli.